Zamknij [X] |
Galeria
|
![]() |
![]() |
Co zrobić, aby każdy poranek witać z większym optymizmem i nadzieją na przyszłość?
Jak świadomie stawać się szczęśliwszym?
Paradoks szczęścia polega na tym, że im bardziej je cenimy, im bardziej je pragniemy, tym bardziej staje się ono nieuchwytne.Psycholog Tal Ben-Shahar przedstawia autorską metodę (SPIRE) odnajdywania własnego szczęścia. Przekonuje, że rozbijając szczęście na pięć najważniejszych elementów i dbając o ich osiągnięcie - wchodzimy na drogę do szczęśliwego życia.
Z książki dowiesz się m.in.:
Nawet w trudnych chwilach zawsze możesz podjąć działania, by poczuć się szczęśliwszym - a robiąc to, pomagasz innym osiągnąć szczęście.
Pamiętaj, jesteś istotą duchową, zdolną do uważności i znajdowania sensu. Istotą fizyczną, której ciało i umysł stanowią jedność. Istotą intelektualną, ciekawą świata, głęboką, zdolną do nauki i rozwoju. Istotą relacyjną, wielkoduszną i życzliwą, mogącą dawać i przyjmować miłość. Istotą emocjonalną, zdolną do odczuwania bólu i przyjemności, współczucia i radości. Jesteś pełnią!
O autorze
Dr Tal Ben-Shahar napisał wiele książek, które stały się bestsellerami na całym świecie i wykładał przedmioty, które zyskały największą popularność w historii Uniwersytetu Harvarda: psychologię pozytywną i psychologię przywództwa. Jest współzałożycielem i dyrektorem ds. kształcenia Happiness Studies Academy i Potentialife.
Sklep prowadzony przez: Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, NIP: 542-315-11-57, REGON: 200317860, KRS 0000569207 +48 85 674 36 19, sklep@czarymary.pl Copyright © 2004-2025 CzaryMary.pl |