Zamknij [X] |
Galeria
|
![]() |
![]() |
PRZEZNACZENIE: profesjonalny manicure, do usuwania suchych, przerośniętych i postrzępionych skórek wokół paznokci dłoni, oczyszczania płytki paznokciowej z naskórka.
EFEKTY: ekspresowe i skuteczne zmiękczenie, pozwalające na łatwe odsunięcie i/lub usunięcie nadmiernych skórek wokół paznokci w kilkanaście sekund, chroni przed zadzieraniem, pękaniem i narastaniem skórek na płytkę paznokciową, oczyszczenie płytki paznokciowej z nachodzących na nią skórek, wygładzenie i nawilżenie.
SKŁADNIKI AKTYWNE: CUTICULE REMOVER FORMULA, pantenol.
SPOSÓB UŻYCIA: dozę preparatu zaaplikować na skórkę wokół paznokcia i płytkę paznokciową, w miejscach gdzie nachodzi na nią skórka, pozostawić do wyschnięcia, jednak nie dłużej niż 1 minutę, a następnie delikatnie usunąć skórki za pomocą patyczka. Nadmiar preparatu zmyć ciepłą wodą z mydłem.
Sklep prowadzony przez: Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, NIP: 542-315-11-57, REGON: 200317860, KRS 0000569207 +48 85 674 36 19, sklep@czarymary.pl Copyright © 2004-2025 CzaryMary.pl |