Zamknij [X] |
Galeria
|
![]() |
![]() |
Sztuka obsługi waginy
Wagina, wulwa, cipka, szparka, pochwa, srom, joni, kuciapka, piczka… jak ją nazywać? Właściwe pytanie brzmi: czy jesteś z niej dumna?
Wagina często traktowana jest przez kobiety użytkowo, myta, depilowana, a nawet operowana, by sprostać męskim wyobrażeniom. Bywa nazywana sromem – jak sromotna klęska. Albo – pochwą. Jak futerał na miecz, czyli dodatek do męskiej seksualności. Ciekawe, że istnieją członkowie zarządu, a nie ma pochew zarządu. Jeśli kobieta nie podchodzi z akceptacją, a nawet dumą do swojej waginy, nie osiągnie pełnej satysfakcji z seksu (a wraz z nią osoba, z którą go uprawia). Ani w życiu osobistym. Ani w pracy. Bo wulwa, piękna, niesamowita, niemająca sobie równych pod względem anatomicznym (penis nie jest bynajmniej tak skomplikowany!), to źródło kobiecej siły.
Ta książka to rozmowa seksuologa i psychoterapeuty z dziennikarką i psycholożką o tym, jak osiągnąć orgazm jak podtrzymać pożądanie w związku czy kochanka trzeba zdobyć, czy lepiej go zwyczajnie wynająć. To także próba odpowiedzi na pytania: jak radzić sobie z molestowaniem jak zadbać o swoje interesy w związku i poza nim jak i czym się masturbować dlaczego czasem warto wdać się w romans z drugą kobietą, nawet, gdy uważamy się za stuprocentowe heteryczki jak cieszyć się seksualnością w trakcie menopauzy, choroby, depresji i problemów partnerskich.
„Sztuka obsługi waginy” to poradnik i dla kobiet, i dla mężczyzn. Nikt nie przychodzi na świat z instrukcją obsługi waginy. A warto ją poznać, bo wulwa to morze możliwości, wulkan energii i ocean doznań.
Sztuka kobiecości
Po przeczytaniu tej książki powiesz: „Wiecie co? Fajnie być kobietą!”
O pożądaniu, czułości i orgazmach, czyli dlaczego kobiety mają inaczej. O miesiączce i szalejących hormonach. O wychowywaniu dzieci, dojrzewaniu, budowaniu dobrych związków i o stresie, który jest wrogiem miłości. O wszystkim, co składa się na bycie kobietą, bez zadęcia i z empatią opowiada doświadczona lekarka ginekolog i seksuolog.
Dla kobiet, które choć raz żałowały, że urodziły się kobietami.
Dla tych, które nie mają matek, które opowiedziałyby im, jak fajnie być kobietą.
Dla tych, które myślą, że wiedzą wszystko o seksie.
Dla tych, które nie lubią seksu.
Dla singielek, narzeczonych, małżonek.
Dla zdradzanych i zdradzających.
Dla kobiet, które chcą się czegoś dowiedzieć o sobie.
A także dla mężczyzn, którzy spotkali jedną z tych kobiet.
O autorkach
Aneta Borowiec – autorka powieści Wilczyce i dziennikarka, pracowała w „Gazecie Wyborczej”, była redaktor naczelną „Wysokich Obcasów Extra”. Dawno temu obiecała sobie, że nigdy nie napisze nic o seksie, bo „co tu jeszcze można napisać ciekawego”.
Aż spotkała Beatę…
Dr Beata Wróbel – ginekolog i seksuolog z trzydziestoletnim doświadczeniem. Praktyk holistycznego podejścia do zdrowia, lekarka, która z niesłabnącą energią każdego dnia powtarza kobietom, że fajnie mieć dwa chromosomy X. Autorka wielu prac naukowych i popularnych, m.in. rozdziału o antykoncepcji do wznowionej w 2016 roku legendarnej Sztuki kochania Michaliny Wisłockiej.
Wspólnie prowadzą bloga www.wazniejszenizseks.pl
Opinie o książce
Można chyba śmiało powiedzieć, że Beata Wróbel jest współczesnym odpowiednikiem Michaliny Wisłockiej. Sztuka kobiecości potwierdza, że jej autorka o kobietach wie wszystko. Ale też wie na tyle dużo o mężczyznach, aby i ich zainteresować, pobudzić wyobraźnię i zmysłowość – podpowiedzieć, czego mogą szukać u swoich partnerek. A co najważniejsze – co mogą zaoferować kobietom, aby nie tylko spełnić ich oczekiwania, ale też sprawić, że związek będzie bliższy ideału.
Prof. Mirosław Wielgoś, specjalista ginekolog-położnik, perinatolog, rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Bardzo polecam tę książkę każdej kobiecie – młodej i dojrzałej. Dla mam dziewczynek to wręcz obowiązkowa lektura. Szkoda, że nie miałam takiej wiedzy jako nastolatka. Kiedyś o tym po prostu się nie rozmawiało. Tu zaś każda z nas znajdzie rzeczowe odpowiedzi na wiele pytań, by móc w pełni cieszyć się swoją kobiecością.
Joanna Moro, aktorka
Ta książka nie jest tylko o seksie postrzeganym z perspektywy lekarki, lecz także o holistycznym podejściu do kobiet. O życiu, polubieniu siebie, miłości i relacjach w związku. Po jej przeczytaniu tym bardziej sobie uświadamiam, za co lubię i cenię Beatę Wróbel.
Prof. Zbigniew Izdebski, seksuolog, pedagog, doradca rodzinny, kierownik Katedry Biomedycznych Podstaw Rozwoju i Seksuologii Uniwersytetu Warszawskiego
Po przeczytaniu tej książki powiesz: „Wiecie co? Fajnie być kobietą!” O pożądaniu, czułości i orgazmach, czyli dlaczego kobiety mają inaczej. O miesiączce i szalejących hormonach. O wychowywaniu dzieci, dojrzewaniu, budowaniu dobrych związków i o stresie, który jest wrogiem...
Wagina, wulwa, cipka, szparka, pochwa, srom, joni, kuciapka, piczka… jak ją nazywać? Właściwe pytanie brzmi: czy jesteś z niej dumna? Wagina często traktowana jest przez kobiety użytkowo, myta, depilowana, a nawet operowana, by sprostać męskim wyobrażeniom. Bywa nazywana sromem – jak sromotna...
Sklep prowadzony przez: Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, NIP: 542-315-11-57, REGON: 200317860, KRS 0000569207 +48 85 674 36 19, sklep@czarymary.pl Copyright © 2004-2025 CzaryMary.pl |