Zamknij [X] |
Galeria
|
![]() |
![]() |
Żyjemy w dziwnych, szalonych koronaczasach, zdominowanych globalnymi kryzysami, lękiem i niepewnością, obostrzeniami i protestami, wrogim myśleniem i wzajemnymi oskarżeniami.
W tym zagmatwanym okresie zabiera głos Christina von Dreien, przedstawicielka nowej generacji prekursorów i pozytywnych inspiratorów. Jej imponująca perspektywa umożliwia nowe, obszerniejsze spojrzenie na obecną sytuację światową i na nadchodzące czasy. Wykraczając poza stereotypy nieszablonowych myślicieli i spirytystów, Christina dociera do ludzkich serc i porusza je swoim zarazem prostym, jak i genialnym przekazem.
Ta książka zaprasza nas do poszerzenia naszego horyzontu percepcji i przeniesienia odpowiedzialności za wydarzenia na świecie z poziomu politycznego na osobisty:
Co każdy z nas konkretnie może zrobić, aby nasz destrukcyjny i zepsuty system w końcu zmienił się na lepsze?
- Dostrzegać we wszystkim pozytywy i je wspomagać.
- Otworzyć się na nowe spostrzeżenia.
- Nie bać się bez względu na to, co się stanie.
- Ufać, że na koniec wszystko będzie dobrze.
- Prosić duchowych pomocników o wsparcie.
- Kultywować zadowolenie, wdzięczność i przebaczenie.
Przesłanie Christiny daje nam siłę i ufność: sami możemy stworzyć i stworzymy to niebo na Ziemi, którego wszyscy pragniemy, i to właśnie teraz.
Mała książka dająca dużo otuchy.
Sklep prowadzony przez: Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, NIP: 542-315-11-57, REGON: 200317860, KRS 0000569207 +48 85 674 36 19, sklep@czarymary.pl Copyright © 2004-2025 CzaryMary.pl |